Logo Urzędu Gminy Olszanka

Szkoła Podstawowa im. Unitów Podlaskich w Olszance w projekcie Sejmu Dzieci i Młodzieży!

Szkoła Podstawowa im. Unitów Podlaskich w Olszance w projekcie Sejmu Dzieci i Młodzieży!
Z radością informujemy, że Szkoła Podstawowa im. Unitów Podlaskich w Olszance została wylosowana do udziału w prestiżowym projekcie edukacyjnym – XXXI sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Losowanie odbyło się 4 czerwca 2025 r. (losowanie szkół - 18:32)

Do 4 września uczniowie klas VI, VII i VIII mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w projekcie. Spośród zgłoszonych osób, 5 września zostanie wylosowana trójka uczniów, która będzie reprezentować szkołę.

W ramach udziału w projekcie młodzież uda się na dwudniowy wyjazd do Warszawy, obejmujący udział w obradach Sejmu Dzieci i Młodzieży oraz zwiedzanie stolicy.

Więcej informacji o projekcie: https://www.sdim.edu.pl

Głównym organizatorem projektu jest Kancelaria Sejmu, a współorganizatorem Ministerstwo Edukacji Narodowej.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności