17 marca 2026 r. na XXIII na zwyczajnej sesji Rady Gminy Przewodniczący Rady Gminy Pan Michał Soszyński wręczył pamiątkowy grawer Panu Mirosławowi Ignaciukowi za wykazaną wzorową postawę strażacką w dniu 15 stycznia 2026 r.